www.vnl.ee

On alanud registreerumine Matkamiks 2005-le

21.-22. aprillil toimub Põlvas iga-aastane turismialane ideeseminar Matkamiks - teemadeks seekord aktiivne puhkus ja loodusturism. Seminari korraldajateks on EAS Turismiarenduskeskus ja SA Põlvamaa Arenduskeskus, kes võitis Matkamiks 2005 korraldaja konkursi.

Seekordsel üritusel on plaanis peatuda loodusturismi arendajate jaoks sellistel olulistel teemadel nagu riigi ja turismiettevõtjate roll loodusturismi arendamisel ning kuidas arendada loodusturismi samas seda ka kaitstes.

Aktiivse puhkuse reglementeerimine on viimasel ajal palju kõlapinda leidnud, kuid kas ühene seisukoht valitseb kõikide pakkujate seas? Seminaril on kavas peatuda ka loodusturismi toodete müügi teemal – kuidas loodusturismi kui nišitoodet müüa.

Korraldajad ootavad seminarile osalema kõiki neid, kellele nimetatud teemad südamelähedased ja kes soovivad oma sõna sekka öelda – loodusturismi toodete pakkujad, looduskaitsjad, avaliku sektori esindajad jt.

Üritusel esinevad ka oma ala tuntud inimesed nagu MTÜ Maaturism juhatuse esimees Margus Timmo ja Matkaliidu president Levo Tohva, töögruppides on kavas läbi arutada olulisemad ettekannetes tõstatunud teemad. Teisel päeval saavad kõik huvilised tutvuda Põlva turismiatraktsioonidega.

Matkamiks 2005-le saab registreeruda veebiaadressil http://visitestonia.com/index.php?page=677


   29 Märts 2005