www.vnl.ee

Tele2 avas Lääne-Virumaal uue levialajaama

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 avas Tudus uue levialajaama, mis täiendab Tele2 mobiilside leviala ja teenuste kvaliteeti Lääne-Virumaal.

Tudu jaam on üks 46-st tänavu avatud levialajaamast, mille rajamiseks on Tele2 tänavu investeerinud üle 90 miljoni krooni. Investeeringute tulemusena ulatub Tele2 leviala 99 protsendini Eesti territooriumist.

Tele2 turundusdirektori Kristjan Seema sõnul on Tele2 saavutanud 99 protsendilise leviala täitumisega olulise eesmärgi. “2005. aasta jaanuaris seadsime endale eesmärgi katta 99 protsenti Eestimaast Tele2 mobiilsideleviga. Oleme rahul, et tänaseks on püstitatud eesmärk saavutatud,” lausus Seema.

Seema sõnul muudab võrdsustunud kvaliteet senisest veelgi olulisemaks teenuse hinna. „Meie kogemus näitab, et Eesti inimene eelistab tarbeteenust osta võimalusel soodsamalt. Seda kinnitab ka Tele2-e kui turu hinnaliidri kliendiarv, mis ainuüksi aasta algusega võrreldes on kasvanud tervelt 41 000 võrra,” lisas Seema.

Tele2-l oli tänavu kolmanda kvartali lõpuks 508 000 klienti. Seoses kiire kliendiarvu kasvuga plaanib ettevõte edaspidi jätkata investeeringutega leviala laiendamisse samas mahus.


Kersti Gorstov


   14 November 2006