www.vnl.ee

Elisa klientide arv kasvas esimeses kvartalis 10 200 kliendi võrra

Elisa Eesti klientide arv kasvas tänavu esimeses kvartalis möödunud aasta sama ajaga võrreldes 10 200 kliendi võrra, ulatudes 2009. aasta esimese kvartali lõpus 337 600 kliendini.

„Elisa klientide arv jätkas kasvu ka selle aasta esimeses kvartalis ning peamiseks põhjuseks seejuures on kindlasti ettevõtte poolt valitud uus strateegiline suund olla Eesti esimene ja ainus täissideoperaator, mis pakub kõiki sidelahendusi ühest kohast. Hea teenus ja õiglane hind aitavad turgu juurde võita,“ sõnas Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen.

Elisa Eesti käive oli 2009. aasta esimese kvartalis 343 miljonit krooni, langedes võrreldes eelmise aasta sama ajaga 15%. „Käibelanguse peamiseks põhjuseks oli langustrend teenuste kasutamisel ning sidumistulude vähenemine,“ ütles Sami Seppänen. „Tänu aasta tagasi alustatud efektiivsuse tõstmiseks suunatud tegevustele oli Elisa EBITDA siiski heal tasemel - ulatudes 35%-ni.“

Elisa Eesti juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul jätkas Elisa ka selle aasta alguses investeerimist levialade arendamisse, tugevdades nii oluliselt ettevõtte võimalusi pakkuda täissideteenuseid üle terve riigi. 

„Heaks näiteks on käesoleva aasta esimese kvartali jooksul avatud parimad 3,5G levialad Jõhvis ja Rakveres, tänu millele on Elisa mobiiliinternetti võimaldava 3,5G võrguga katnud Eestis juba kuus linna,“ ütles Andrus Hiiepuu. Varem on Elisa avanud Eesti parimad kolmanda põlvkonna 3,5G levialad Tartus, Tallinnas, Pärnus, Paides ja Tallinna lähiümbruses.


   24 Aprill 2009