www.vnl.ee

Mõttetalgulistele läheb teele üle 10 tonni materjale

Täna pakendatakse mõttekodadele 450 kasti talgute jaoks vajalike materjalidega. Kastide vahel jagatakse ära üle 200 000 erineva ühiku materjale ja mõtlemist ergutavaid maiustusi. Mõttekodade pakkide transport toimub operatiivselt üle Eesti kullerfirma DPD abiga.

Kastid komplekteeritakse logistikatudengite abiga Ace Logisticsi laos. " Iga koda saab personaalse kasti, milles on kojavanema ja talgujuhi kindlas suuruses särgid ja materjale vastavalt koja suurusele. Hea logistika ülesanne tudengitele," selgitas Minu Eesti registreerimise ja logistika toimkonna juht Kersti Käbin. Materjalid saadetakse ametlikele mõttekodadele.

Minu Eesti mõttetalgud 1. mail saavad toimuma rohkem kui 500-s ametlikus või omaalgatuslikus mõttekojas üle Eesti. Mõttetalgutel leitakse väikestes vestlusringides kiiresti lahendusi osaliste jaoks olulistele küsimustele, mis püstitatakse talguliste poolt kohapeal. Lahenduste elluviimisel saavad kaasa lüüa nii talgutel osalejad kui laiem ring huvilisi.

Kuna ka Teeme Ära 2008 sai alguse väiksest vestlusringist, loodavad korraldajad, et mõttetalgutest saavad alguse vähemalt tuhatkond uut väiksemat ja suuremat tegu, mis muudavad meie kõikide elu Eestimaal paremaks. Tegemist on kogu maailmas ainulaadse ettevõtmisega.

Minu Eesti mõttetalgutele registreerumine toimub www.minueesti.ee kodulehel ja raamatukogudes üle Eesti kuni 1. mai hommikuni.


   27 Aprill 2009