www.vnl.ee

Homme toimub Narvas töömess

Homme, 15.aprillil toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis (Raekoja plats 2, Narva) töömess "Leia töö Eestis või mujal Euroopas". Messil osalevad tööandjad ja töötukassa head partnerid.

Töömessil osalevad peamiselt teenindussektori tööandjad, kes tutvustavad oma ettevõtteid ning vahendavad vabu töökohti. Messil osaleb 20 tööandjat, nende seas näiteks AS Hoolekandeteenused, AS Narva-Jõesuu Sanatoorium, SOL Eesti OÜ, Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, Maxima Eesti OÜ ja mitmed teised Ida-Virumaal tegutsevad teenindus- ja majutusasutused. Tänase seisuga oli töötukassa portaalis Ida-Virumaal vahendada 406 töökohta.

Välistööandjatest osaleb messil T.M.C. Tourist Services, kes igal aastal värbab meelelahutusvaldkonna hooajatöötajaid Küprosele. Nende tööpakkumised sobivad eriti hästi noortele, pakkudes lisaks tööle võimaluse maailma näha, silmaringi laiendada ja inglise keelt praktiseerida. Messil saab tööandjaga suhelda Skype vahendusel. Kõigi T.M.C. pakkumistega saab tutvuda siin: https://www.tootukassa.ee/toopakkumised?category_id=all&location_id=all&country_id=113&education_id=all&job_type_id=all&area_id=all.

Messil tutvustatakse töötukassa teenuseid ja kõneldakse välismaal töötamise võimalustest. Karjäärispetsialistid annavad nõu tööandjatega suhtlemise küsimustes, aitavad kandideerimisdokumentide koostamisel ning teistes karjääriküsimustes.

Messil osalevad ka töötukassa head partnerid nagu Tööinspektsioon, Ida-Virumaa Ettevõtluskeskus, MTÜ Living fo Tomorrow jt. Samuti on kohal kohalikud kutse- ja kõrgkoolid.

Uksed on avatud 12 - 16. Lähem info töömesside kodulehel: www.toomess.ee


Küllike Heide
Eesti Töötukassa


   14 Aprill 2014